Reakcia na: boxcar #185377:
Tento krát to je len farba a tú tam možno dali preto lebo červeno-čierna SOR-u sluší. Neviem či si pamätáš, raz SOR vyrobil dva kusy SOR BN 12 v červenej + interiér v Bratislavskej úprave práve v čase kedy prebiehal/mal prebiehať tender na autobusy pre Rajku. A nakoniec nevyhral a tak ich predal iným. ? Raz som potom niekde čítal, že dané autobusy boli od začiatku určené na prezentovanie u predajcov...
(dostal som sa domov, takze som sa mohol "realizovat":
richardhudec