Reakcia na: Ámos #185025:
len pripomeniem, ze sa jedna o 6 pruhovy hlavny tah mestom krizovany drojpruhovy. Zvladli to bez nutnosti CSS. U nas potrebuju nasi inzinieri CSS na krizovanie s vyjazdom s parkoviska!
A pockat, ja aj zabudol ze aj my mame jednu
Ike
-sedlo, sviatok, víkend
- špička v utorok až štvrtok
- špička v pondelok a na začiatku tyzdna
- špička v piatok a na konci týždňa
Tieto situácie sa opakujú s vynimkou mimoriadnych, ktoré nastávajú aj v špičke aj mimo.