Reply on: Mike #185027:
hm to mas pravdu, s tym ako by potom vyzeral CP, to ma nenapadlo 
tak potom nech zrusia linky s 8 a viac minutovy intervalom. To uz je potom doprava na linke tak husta, ze meskanie neriesis, lebo vsetky spoje meskaju priblizne rovnako.
Ike
-sedlo, sviatok, víkend
- špička v utorok až štvrtok
- špička v pondelok a na začiatku tyzdna
- špička v piatok a na konci týždňa
Tieto situácie sa opakujú s vynimkou mimoriadnych, ktoré nastávajú aj v špičke aj mimo.