Reply on: Mike #185022:
sorry, ale ak podnik zavedie kukacov, tak to asi nerobia z dlhej chvile.ved presne o tom hovorim. kde je napisane, ze nemoze byt ABC bude pre po-stv, EFG pre piatky, HIJ pre dni pred sviatkom, X pre sobotu dopoludnia a Y pre sobotu popoludni. etc. etc. proste hladat sposoby ako sa to da a nie ako to nejde a proste si povedat, dopravna situacia a basta.
Ale ano riesit aj dopravnu situaciu a to jednoduchymi lacnymi rieseniami. napr. toto miesto: http://goo.gl/maps/tMAHj na oboch Tckach, by mal byt vytvoreni stredny pruh pre zlepsenie zaradovania. tak ako je to bezne v amerike: http://goo.gl/maps/g8yFd ten stredny zlty pruh je urceny presne nato. Ak mas volny len jeden smer a v druhom ti idu auta, tak sa dostanes aspon do stredu. potom je uz zaradovanie jednoduchsie.
A pockat, ja aj zabudol ze aj my mame jednu
Ámos