Reakcia na: 810zssk #179630:
lebo však prečo ne všetko prepustiť a zákazník nech sa ***e cez celé mesto a čaká hodinu na električenku a ePCL využíva malé percento ľudí
Staci vymazat cookies a moze clovek hlasovat kolko chce (to je aj pripad tejto finalovej ankety)

ale nastatie je to minulost!
Mike
Inak sa na MG držia pravidla že bus pruh má zmysel tam, kde autobus neprejde križovatkou na prvý krát. Smer dostojevského rad od šafka k nivám by podľa štúdie twincity a dopravných posúdení mal byť dostatočne priepustný aj v 2025 aby tade autobus prešiel na prvý krát. Niektoré iné smery (ako napr Karadžičova) na tom už tak dobre nemusia byť, ale žiaľ žiadny investor si nerozšíri upchatú cestu za neviem koľko € o ďalší pruh (najmä položka výkup pozemkov), ktorý má byť iba pre MHD...
a čo je smutnejšie mesto to nikomu neuloží, na to sú investori príliš silní a mesto (to je jedno aké je vedenie) potrebuje ich financie...