Turbo:
No jo, ale co s tím? Když to takto půjde dál, za pár let, budou jezdit MHD, jenom ti, co jezdit musí. Nechceš se přihlásit do konkurzu na generální ředitle DPB?
Snad se něco změní.
No jo, ale co s tím? Když to takto půjde dál, za pár let, budou jezdit MHD, jenom ti, co jezdit musí. Nechceš se přihlásit do konkurzu na generální ředitle DPB?
Snad se něco změní.
Proste si mal "stastie" na "krasne" vozy. Ale ver mi, ze mame aj omnoho lepsie, ver tomu! Aj medzi TamBusmi aj medzi Ikarusmi vsetkych radov aj medzi Karosami. 
Spectre
Inymi slovami - som za unifikaciu, ale toto je zvrhlost.
Re #17961 m@rtin> Kedy si bol v Blave?? Mal si zavolat a pokecali by sme. Inak som rad, ze sa ti u nas pacili (aspon) trolejbusy. Aj ked na druhu stranu, keby si isiel do Ziliny, hned by si zmenil nazor