Reakcia na: peter.stefan #17956:
Tak linky nefunguju, pozri www.bratislava.sk - Magistrat.
) a klimatizácie (ktoré asi môžu byť ťažko v krbe, keď potrebujú výmenu vzduchu) má Vytrolíno na streche?
Ja som tam bol pred nejakymi piatimi rokmi autobusom(len sme cez Rumunsko a Bulharsko prechadzali), a kazdy colnik so samopalom si vypytal plechovku piva. V nejakom meste sme dostali pokutu, a chceli pivo a tusim 50 mariek. Neodporucam fotit nic v blizkosti colnic, lebo beru film alebo 15 mariek (teraz asi 8 euro
. Typickym znakom ich krajin su neobrabane polia, zarastene zahrady nejakymi dvojmetrovymi burinami a krikmi, a pri kazdom dome nesmie chybat pokec-lavicka, kde cely den vsetci klebetia. Najvacsi problem v Rumunsku bol s WC
Ziadne neboli, a ked aj boli, tak uplne osrate
Odporucam hranicu Bulharsko - Rumunsko tam jak je ta kompa a ich WC ak ho este neumyli.

Tak to bolo.

Andy
Re #17941 tr3mp: Uz neviem presne kde, ale bude to spojenie dvoch existujucich usekov veduce niekde okolo nejakeho intraku sa mi zda. Do Bytcice pochybujem, ze budu robit vedenie, tam sa to asi moc neoplati.
Re #17942 tr3mp: Tak ber vela piva pre colnikov a marky na pokuty. Akym spodobom cestujes? A ako budes chodit po Rumunsku? Inac ja ked som pred vela rokmi siel cez Rumunsko, tak sa pamatam na totalne zhrdzavene trolejbusy, tankodromove cesty a el. trate, nechyba vela zobrakov.