Reakcia na: AAA #179483:
maj-september 1988 sa opravoval most SNP, pricom bol uzavrety aj zjazd zo staromestskej na nabrezie.
Tie by ma celkom potesili, najma stav k decembru 1999
len by som si pozrel nejaké dobové fotografie, muselo to byť zaujímavé
kecho
ešte mi napadla jedna oprava, že by tá konečná zastávka mala byť iba jednosmerná+doladiť pár detailov, len si na to musím nájsť trochu času...