Nebolo by vhodné zriadiť nejaký dopravácky chat pre fanúšikov MHD na Slovensku. Ja osobne by som sa tomu veľmi potešil.

Zrejme syndrom 7303 a spol. Jeden bol 12m a jeden 15m. Boli sme dost sklamany, pretoze to strasne pistalo a interier bol rovnaky ako v autobuse. Zostal zadny "bar", ktory sme neocakavali v trolejbuse.
, nemaju take perfektne zazitky ako my (na DPO sa trochu cudovali, ze sme piati a ked sme dosli traja tak to bolo "dost" zaujimave). Boli sme vo vozovni Kriva, oficialne Tramvaje Moravska Ostrava, v nejakej trolejbusovej, videli sme priestory noveho modernoeho dispecingu a proste je tu skvele... V Ziline to bolo taktiez velmi pohodove, ale to uz mozno viete...

Dufam, ze ta preferencia bude fungovat tak ako ma. Po praci sa tam pojdem kuknut. Ale asi az okolo 18:00. Kto pojde so mnou?
asi vodic elektricky bude musiet vystupit a stlacit tlacidlo
Andy
Re #17941 tr3mp: Uz neviem presne kde, ale bude to spojenie dvoch existujucich usekov veduce niekde okolo nejakeho intraku sa mi zda. Do Bytcice pochybujem, ze budu robit vedenie, tam sa to asi moc neoplati.
Re #17942 tr3mp: Tak ber vela piva pre colnikov a marky na pokuty. Akym spodobom cestujes? A ako budes chodit po Rumunsku? Inac ja ked som pred vela rokmi siel cez Rumunsko, tak sa pamatam na totalne zhrdzavene trolejbusy, tankodromove cesty a el. trate, nechyba vela zobrakov.