Reakcia na: Valec #178743:
N5 nepojde na stanicu. Ano, da sa to riesit nadvaznostou (aj ked skor na N29), ale vznika tam uplne zbytocny prestup.... absolutne nechapem naco by toto zhorsenie realizovali.
Ako fakt netusim ako si dosiel k tomu ze neviem ako u nas funguju nocaky. Opakujem, skratme teda aj N53, N55 a N61 po Hodzko, usetrime kilometre
810zssk
2. Kde som povedal ze je nutny? Len som povedal, ze hento nie je prestup na hrane.. a prestup Vysoka/Kollarko je vsetko len nie atraktivny (najma smerom na stanicu), tam by chcelo presunut elektrickovu zastavku.