Reakcia na: AAA #177969:
nuž Lamač mal aj časť územia dnešnej Dúbravky za dialnicou, o toto územie (a nie malé) pri výstavbe prišiel. No už je neskoro nad tým lamentovať, treba brať veci ako sú... aj keď ti enešťastné Plánky...hm, to je tak keď sa niečo živelne rozrastá a nik s tým nepočítal... je tam veľký problém, že to patrí pod Záhorskú, pritom inak ako z Lamača sa tam dostať nedá
no nič, poďme späť k doprave
Peon
http://www.sme.sk/c/3543275/chata-ako-vila-hlavne-ze-je-na-byvanie.html
"K chatovým patria Plánky, ktoré sa síce prakticky nachádzajú v Lamači, patria však pod Záhorskú Bystricu."
Nepoznáte nejakú mapu (najlepšie na internete), kde sú prehľadne zobrazené hranice mestských častí - prípadne aj mimobratislavských obcí