Reakcia na: Valec #177679:
Ake ine variabilne naklady su? Jedine co ma napada je opotrebovanie, ale napr. my sme na aute nikdy neplatili nic co by odislo kvoli velkemu pouzivaniu, vsetko co sa opravovalo bolo bud vysledkom nejakeho tukanca, alebo v ramci zaruky.
Petto
Zatial co ak zvysis cenu PCL z 25 na 27 , myslim ze o dramaticky ubytok cestujucich neprides, lebo je to stale vyhodnejsie ako dennodenne cestovat autom do roboty.