Reply on: Valec #177687:
pri toweri nie je dostatok parkovacich miest. Co som pocul tam moze pracovat aj do troch tisicok ludi. No a kedze cca polovica ludi jazdi v BA autom, tak 1500 parkovacich miest tam v okoli nie je. Okrem toho je tam este kusok Alianz. Aj tito ludia nemaju kde parkovat. To vsak neznamena, ze maju parkovat na trave (aj ked teraz uz byvalej)!
Petto
Zatial co ak zvysis cenu PCL z 25 na 27 , myslim ze o dramaticky ubytok cestujucich neprides, lebo je to stale vyhodnejsie ako dennodenne cestovat autom do roboty.