Dobry den,
poprosim vodiča(linka č.N74,v noci zo 6.januara 2012 na 7. januara 2012,smerom z Hlavnej stanice,čas odchodu 00:00)aby sa láskavo ukludnil a nevyhrážal sa cestujucim že ich osobne rozkope(!!!),
Vdaka.
poprosim vodiča(linka č.N74,v noci zo 6.januara 2012 na 7. januara 2012,smerom z Hlavnej stanice,čas odchodu 00:00)aby sa láskavo ukludnil a nevyhrážal sa cestujucim že ich osobne rozkope(!!!),
Vdaka.

Petto
Neviem co znamena ten tvoj 2.bod.
Uniká ti fakt, že mesto si platí určitý počet km, ktorý mu DPB najazdí , cize keby si chcel tie 2 nové linky, musíš dakde ubrať.
Mne sa myšlienka expresov páči, minimálne 34ka mohla byť expresná už dávno. Keď môže mať 3násobne menší Lamač expresnú linku, tak prečo by ju nemohla mať 35tisícova Dúbravka.