Reakcia na: Ike #176610:
tak zase ked vystupis v raci a ides na elektricku tak az tak dlho v zapche necakas, popripade poobede tiez necakas.Najlepsie by bolo keby nejaky bus chodil z hornej casti Jura na zel. stanicu, v nejakej rozumnej nadvaznosti a takisto nieco podobne v PK , len u nas to je utopia.
a niesu nejake nove informacie o MHD do Jura?
Valec
2. Ak si nepostrehol, tak od novembra sa zvyšovalo cestovné a tam to vychádza tak ako som popísal. BTW, myslel som, že sa bavíme o prímestskej doprave, tak sem nepleť Trenčín a Žilinu (najmä keď odtiaľ tých autobusov zas nie je ani kto vie koľko).
3. Akú zmluvu si VÚC uzavrel, takú má. Kto dnes posúdi čo je to výrazne nevýhodná podmienka.
4. Určite ani v TTSK žiadne zmluvy na rok neuzatvárajú, pre dôvod ktorý som ti uviedol pred chvíľou. Nanajvýš tak dodatky upravujúce výkon pre daný CP.