Reakcia na: 810zssk #176537:
S tým rozdielom, že niekde to aj riešia odborníci a nie hysterické osobnosti politickej scény. Tam to aj vyzerá pekne celkom s tou MHD, zatiaľ čo tu nie. Niekde sa politici vedia obklopiť odborníkmi, zatiaľ čo u nás sa obklopujú iba protekčnými blbcami, ktorí nebyť stranníckeho trička, tak sú bez roboty, lebo ani lopatu by im do ruky nedali.
skaja
neda mi nenapisat... velmi negativna zmena designu stranky. Velky krok spat! Vyzera neprofesionalne, az detsky, velmi neprehladne. Stara verzia bola vyborna, prehladna, vobec to nebolo potrebne menit. Bolo by fajn, keby ste to vratili spat.