Reakcia na: Petto #176101:
Suhlasim. Jelacicova je sice out, ale nedaleko je Ruzova dolina, cize by sa to realizovat z tohto pohladu dalo. Ale asi nie su voze.
Do Viedne sa tade časovo ani finančne cestovať neoplatí, takisto ani na letisko Schwechat. A do tých rakúskych dediniek po trase pochybujem, že by bol dopyt zo Slovenska...
810zssk