Reakcia na: eripmav #176033:
Áno, lebo revízori a celkovo prepravné kontroly existujú len v tej zlej, zaostalej a práva neznalej východnej Európe. Vo Viedni chodia revízori priamo s policajtmi. To bude určite policajný štát, keď takto napomáha akciovej spoločnosti (ktorá patrí mestu, ktoré je financované aj štátom).
eripmav
unos neplnoletej osoby??? to by v pravnom state bolo na riadnu basu... vybavovat formality s neplnoletou osobou bez pritomnosti zakonneho zastupcu??? toto uz snad nemoze nikto mysliet vazne... pravny analfabet rozotrie dopravny podnik na sude, resp. sud by ani nemal zacat konat a z vlastneho podnetu by mal iniciovat trestne stihanie v inej veci - unosu maloletej...