Reply on: eripmav #176034:
to uz su vyhovorky, ci si bol pritom alebo si pocul, ci cital v novinach. Ak budes od kamarata pocut, ze jeho sused zavrazdil svoju zenu, tiez sa vyhovoris, ze si to len pocul?!
Jazdis na cierno tam je prapovod tvojho rozhorcenia!
eripmav
unos neplnoletej osoby??? to by v pravnom state bolo na riadnu basu... vybavovat formality s neplnoletou osobou bez pritomnosti zakonneho zastupcu??? toto uz snad nemoze nikto mysliet vazne... pravny analfabet rozotrie dopravny podnik na sude, resp. sud by ani nemal zacat konat a z vlastneho podnetu by mal iniciovat trestne stihanie v inej veci - unosu maloletej...