Reply on: Ámos #176028:
No veď práve, pz, u nich sa to dá zistiť. Ale v električke asi ťažko, takže nevidím dôvod tam niekoho zdržiavať. A aj na tom pz bude treba počkať na zákonného zástupcu s hodnoverným dokladom. Ak revízorom stačí v električke hociaký "nedoklad", to si môže hocikto vytlačiť s vymyslenými údajmi a pokuta skončí na pošte.
Ike
tu sa pisalo, ze v novembri, na informacnej tabuli projektu pri vozovni je január 2012.
Co som pozeral, vyzeralo to, ze prace pomaly finisuju. Vcera odstranovali stare stlpy. Jedine co zostalo je napojit vyhybky.