Reakcia na: AAA #175395:
Nuz preto, lebo jednoducho pri nejakych prilezitostiach (ci chceme alebo nie) k jazdeniu po trati dojde, ak nejde o otvoreny zvrsok. Ci uz gumokolmi osobnymi, hromadnymi, nakladnymi, alebo zachrannymi. Ak sa v tej chvili trat zacne rozpadat tak nieco je zle.
zvlast ak na povodnom mieste ma byt vyjazd z garaze nakupneho centra ci co to tam idu stavat a tym padom tam ta zastavka nemohla byt. A uplne by stacilo, ak by tam:
Peon
A to by bol taký problém dať behať nejaké kinderká medzi Floriánskym nám. a Hlavnou stanicou? Určite tam nejaký dopyt bude - a zostala by zachovaná obsluha zastávky "Žilinská" a v prípadnej náhradnej polohe snád aj "Predstaničné nám."