Reakcia na: Joyki #175288:
Za chvílku výlúčia električkovú dopravu aj z Dúbravky a všetko bude musieť stíhať L35 v úseku borská-lipského kde bude prestup na 20,22,34,83, a to bude iba preto aby ušetrili peniaze. Tak zrušili 4 linky(2,3,8,13) a nahradia ich 2 linkami, a tá trať ku hlavnej stanici bude nevyužitá tak rok a potom sa rozhodnú že ju zrekonštrujú... No sranda teda som zvedavý ako to bude L93 stíhať... ?
Toto mala byt 18 ?
Mike
K nejakej okružnej linke do centra tu už diskusia bola, stačí vyhľadať, a čo sa týka kapacít východným smerom aj tu bola pred časom ešte stále doznievajúca diskusia ohľadom (ne)naplnenosti 210...a fakt väčšinu období dňa linky 61,74,201 v úseku TrMy - Hl.St ešte nejaké rezervy majú...