Reakcia na: Nick #175387:
ked nevies o co ide, tak ne"istezuj"
zvlast ak na povodnom mieste ma byt vyjazd z garaze nakupneho centra ci co to tam idu stavat a tym padom tam ta zastavka nemohla byt. A uplne by stacilo, ak by tam:a) urobili viedensky typ zastavky (tj vyvyseny)
b) az na busy odtial vylucili dopravu
c) aspon normalne urobili zastavku a poopravovali to tam a riadne vyznacili miesto pre 2 elektricky (a obcas ci skor castejsie tam poslali chlpatych)
jandro
a) všetky električky budú chodiť len do Karlovej Vsi a Dúbravčania môžu využiť ostatné existujúce trate /narážam na to, že teraz to uzavretie bude bez náhrady/ ?
b) ak by predsa len chceli aj náhradu, tak by predsa nemal byť problém vyhradiť plynové Karosy na trať Dúbravka-Karlova Ves