Reakcia na: matt11 #175350:
podľa 8 alebo 9/2009 je zakázané využívať koľajnice (najmä ak sú oddelené) ostatným účastníkom premávky okrem elín (ak tak neumožňuje značka blablabla)ad2 - bolo tu spomínané, že tramvajáci údajne nechcú pustiť busy na trať, lebo by sa im to rozsypalo (nie je vhodný podklad pod vrchnou vrstvou)

matt11
a tiez co sa tyka zastavky pred danovym uradom tam by som presmeroval vsetky auta po kaljniciach, tak aby stali za elektrickou, lebo v sucasnej podobe ked policajtom sa tam nechce ist je to naozaj nebezpecne