Reakcia na: kecho #175342:
Krajský dopravný inšpektorát, tam je Ing. Lechner, ktorý tomu šéfuje... ten je ešte celkom vpoho aj uznáva argumenty aj sa s ním dá pokecať, ale nevie/nechce usmerniť svojich podriadených, ktorí majú na starosti jednotlivé obvody.. v Starom meste je to Ján Vrbik.. teda dosť dlho to bol on, neviem či ešte stále, ivanbuto bude vediet lepšie...tu je jediný link, ktorý sa mi podarilo nájsť, kde sa spomína ?
http://www.tvtip.sk/medzi-nami/kariera/851-su-uniformy-sexi.html

david1
Vacsia tabula je upozornenie na auta vychadzajuce zo stavby ako oznacujuce zastavku. Pred danovym je tiez najmensia znacka bez reflexnych krajov a uz spominane zodrane znacenie. Ked naprsi a po zotmeni ho nie je vobec vidiet.