Reply on: Ámos #175334:
Ja som v takýchto prípadoch rázne nevysvetľoval ale som z kabíny vodiča tesne pred idúce auto vyhodill výhybkové železo alebo ekárničku. Ale dnes by ma možno hlavohruď rovno zabil, keby som mu niečo také spravil ? .

david1
Vacsia tabula je upozornenie na auta vychadzajuce zo stavby ako oznacujuce zastavku. Pred danovym je tiez najmensia znacka bez reflexnych krajov a uz spominane zodrane znacenie. Ked naprsi a po zotmeni ho nie je vobec vidiet.