Reply on: matt11 #175350:
podľa 8 alebo 9/2009 je zakázané využívať koľajnice (najmä ak sú oddelené) ostatným účastníkom premávky okrem elín (ak tak neumožňuje značka blablabla)ad2 - bolo tu spomínané, že tramvajáci údajne nechcú pustiť busy na trať, lebo by sa im to rozsypalo (nie je vhodný podklad pod vrchnou vrstvou)

44
Ale jednoznacne je riesenim osetrenie tej zastavky! A idealne Viedensky typ, alebo nejaky zdvojeny, ztrojeny retarder.