Reply on: matt11 #175350:
Na niektorých úsekoch by to nebol problém, na Obchodnej by to problém bol, pretože dlažba na takú záťaž nie je stavaná - mohli sme si všimnúť, čo sa s dlažbou stalo, keď sa po nej preháňali domiešavače, putzmeistre, tatrovky... A keď si vyhnali autobusy z centra mesta, nevidím dôvod, aby sa tam naspäť vracali.

Mike
tu je jediný link, ktorý sa mi podarilo nájsť, kde sa spomína ?
http://www.tvtip.sk/medzi-nami/kariera/851-su-uniformy-sexi.html