Reply on: kecho #175342:
Krajský dopravný inšpektorát, tam je Ing. Lechner, ktorý tomu šéfuje... ten je ešte celkom vpoho aj uznáva argumenty aj sa s ním dá pokecať, ale nevie/nechce usmerniť svojich podriadených, ktorí majú na starosti jednotlivé obvody.. v Starom meste je to Ján Vrbik.. teda dosť dlho to bol on, neviem či ešte stále, ivanbuto bude vediet lepšie...tu je jediný link, ktorý sa mi podarilo nájsť, kde sa spomína ?
http://www.tvtip.sk/medzi-nami/kariera/851-su-uniformy-sexi.html

Ámos
Kedze presne na tomto mieste robim, fakt je ten ze najviac maju s tymto pravidlom ludia mimo BA kedze ti sa doma s takym nestretavaju a tak navyk neexistuje. No a potom samozrejme velke drahe auta, samozrejme nie vsetky.