Reply on: 44 #175330:
Polícia na to ***e, mestská polícia na to ***e, magistrát na to ***e, DPB na to ***e. Tam treba tlačiť na viedenskú zastávku ako minimum. Optimum je vyhnanie áut na koľajnice, aby nemohli električku, stojacu v zastávke, predbiehať.

kecho
čo takto bombardovať magistrát a hlavne policajtov? viedenský typ by pomohol a mohla by tam byť potom aj 94ka...