Reply on: kecho #175355:
Ako spomínal d3k0, o.i. Lepšia doprava má pripravený komplexný materiál s viacerými variantmi, ktorý tento týždeň predložíme mestu.Ohľadne vylúčenia IAD, je potrebné podľa mňa najmä v smere z centra. V smere do centra ak by zostalo, tak by mali jazdiť za električkami. Zastávka TRAM + BUS by mala byť samozrejmosť.
kecho
Re #175347 S499.1023: ak by sa zrušila odbočka na Májkovu, tak to obídu buď cez cestu okolo intrákov (Wilsonova-Blumentálska) alebo cez hlavnú (Legionárska-Krížna) alebo nezlezú dolu z Mýtnej cez Vazku, ale pôjdu rovno, potom doľava cez Karvaša dolu a tam doľava na Radlinského a doprava k pumpe... nejaký problém? či preferencia iad v centre musí byť?