Reakcia na: Ámos #175334:
Ja som v takýchto prípadoch rázne nevysvetľoval ale som z kabíny vodiča tesne pred idúce auto vyhodill výhybkové železo alebo ekárničku. Ale dnes by ma možno hlavohruď rovno zabil, keby som mu niečo také spravil ? .

kecho
Re #175336 Ámos: DPB tam chcel bus/tram zastávku, ale policajti boli pri tvorbe zastávky proti "lebo by to zdržovalo IAD"...
je nejaká šanca, že by sa mohlo niečo zmeniť (v zmysle 94)? koho treba hromadne bombardovať mailami s návrhmi? teda tak, aby na ne neodpovedali klasicky, že "návrh nebudeme predkladať do dopravnej komisie..."