Reakcia na: 44 #175340:
100% pravda. No praveze ,kvoli nim by som sa snazil tie zastavky poriadne oznacit.Vacsia tabula je upozornenie na auta vychadzajuce zo stavby ako oznacujuce zastavku. Pred danovym je tiez najmensia znacka bez reflexnych krajov a uz spominane zodrane znacenie. Ked naprsi a po zotmeni ho nie je vobec vidiet.

kecho
Re #175336 Ámos: DPB tam chcel bus/tram zastávku, ale policajti boli pri tvorbe zastávky proti "lebo by to zdržovalo IAD"...
je nejaká šanca, že by sa mohlo niečo zmeniť (v zmysle 94)? koho treba hromadne bombardovať mailami s návrhmi? teda tak, aby na ne neodpovedali klasicky, že "návrh nebudeme predkladať do dopravnej komisie..."