Reakcia na: d3k0 #175293:
Tak to úplne súhlasím že na ten "dvojlinkový" variant je najvhodnejšia doba teraz... nevieš na čom to zakapalo, keďuž aj cez noviny a médiá to prešlo, čo by bol prvý krok k rozsiahlejšej mediálnej kampani, a navyše by sa aj ušetrili vzkm, o čo teraz predovšetkým všetkým ide
Možno komisia dopravy a inf. systémov pri MZ, resp. jej predseda poznajú odpoveď? ?
Toto mala byt 18 ?
d3k0
- na Florianskom nam. este 30.6. stali popoludni linky 3, 5, 7 smer ZST Vinohrady, teraz to bude uz len 5, ktora je po zruseni 7 plna tak, ze pri kulturnom cestovani uz viac ludi nezoberie
- ti, co isli z Obchodnej na Hlavnu stanicu a dalej smer Pezinok, budu moct ist aj na ZST Vinohrady - a to prave linkou 5... alebo budu slapat na Hodzovo nam. na 93, kam sa asi tiez nezmestia
Pri takomto vedeni liniek zrejme bude opat nutna linka 7. Hlavne ma ale mrzi, ze sa neslo do jedno- alebo dvojlinkoveho variantu do radial, pretoze jedinym dovodom pre existenciu trojlinkoveho variantu bola prave trat na Hlavnu stanicu a neexistujuce prestupne zastavky. Teraz trat na Hlavnu stanicu nebude, takze cely trojlinkovy variant stratil opodstatnenie.
Napokon dvojlinkovy variant tu uz bol minule leto, kedy mali BA aj KE aspon na chvilu normalnu elektrickovu dopravu s normalnymi intervalmi. Skoda, ze sa to nezavedie opat.