Reakcia na: d3k0 #175293:
Tak to úplne súhlasím že na ten "dvojlinkový" variant je najvhodnejšia doba teraz... nevieš na čom to zakapalo, keďuž aj cez noviny a médiá to prešlo, čo by bol prvý krok k rozsiahlejšej mediálnej kampani, a navyše by sa aj ušetrili vzkm, o čo teraz predovšetkým všetkým ide
Možno komisia dopravy a inf. systémov pri MZ, resp. jej predseda poznajú odpoveď? ?
Toto mala byt 18 ?
Valec
"V roce 2010 zase Iveco neuspělo v soutěži v Bratislavě za 839,7 milionu korun."
BTW, oni sa aj prihlásili?
Re #175265 rasto.f: "Nezmyselná L16 preto, lebo tým z Rače zjavne nepôjde takmer nikto"
V stredu sa môžeš presvedčiť že pôjde, a bude ich dosť.