Reply on: Jack_3543 #175287:
inak to uz si viem predstavit viac ze by premavala mala sorka z hlavnej stanice cez hodzko na namestie SNP (s tym ze by ten bus stal priamo na zastavke elektriciek namestie SNP, sice lepsie by bolo potiahnut tu linku az na safko ale tam by sa nevedela otocit, jedine na bus signal co ma 95 na odbocenie, ze by sa tam stocila, ale to by bolo komplikovane)
Toto mala byt 18 ?
Valec
"V roce 2010 zase Iveco neuspělo v soutěži v Bratislavě za 839,7 milionu korun."
BTW, oni sa aj prihlásili?
Re #175265 rasto.f: "Nezmyselná L16 preto, lebo tým z Rače zjavne nepôjde takmer nikto"
V stredu sa môžeš presvedčiť že pôjde, a bude ich dosť.