Reply on: d3k0 #175293:
Tak to úplne súhlasím že na ten "dvojlinkový" variant je najvhodnejšia doba teraz... nevieš na čom to zakapalo, keďuž aj cez noviny a médiá to prešlo, čo by bol prvý krok k rozsiahlejšej mediálnej kampani, a navyše by sa aj ušetrili vzkm, o čo teraz predovšetkým všetkým ide
Možno komisia dopravy a inf. systémov pri MZ, resp. jej predseda poznajú odpoveď? ?
Problem je ze ak nechces rapidne navysovat vykony tak to dnes nevies inak spravit.
810zssk
Kazdopadne, 10ku by som drzal volnu, ale 6ka to fakt mohla byt.