Reply on: Mischo1 #175292:
V spicke este OK podla mna. Ale to trapne sedlo s 12 min. ☠ Nebolo by odveci mozno presmerovat v sedle 94 k HS - vzkm nenarastu skoro vobec.
Toto mala byt 18 ?
Problem je ze ak nechces rapidne navysovat vykony tak to dnes nevies inak spravit.
Mike
K nejakej okružnej linke do centra tu už diskusia bola, stačí vyhľadať, a čo sa týka kapacít východným smerom aj tu bola pred časom ešte stále doznievajúca diskusia ohľadom (ne)naplnenosti 210...a fakt väčšinu období dňa linky 61,74,201 v úseku TrMy - Hl.St ešte nejaké rezervy majú...