Reakcia na: MHDmarek #175261:
mňa napadá predĺženie L53, v podstate by to bolo náhrada, za L2 na hlavnú zo zlatých pieskov a asi byu stačil len 1 voz na viac, ráno 2. toto mi príde najlacnejšie riešenie, alebo posilniť aj 93, ale ja na hlavnú až tak moc necestujem, neviem aký je presne dopyt.
MHDmarek
Môj návrh:
Vloženie nových spojov do linky 1 a doplnenie účelovou linkou 17, najmä v špičkách cez pracovné dni. A taktiež posilniť dotknuté linky autobusov a trolejbusov kĺbovými vozidlami, ak je to možné. A samozrejme zriadiť prestupy na vyťažených zastávkach v meste, kde sa dotknuté linky stretávajú/pretínajú.