Reakcia na: Ike #175171:
Rozšírenie ostrovčekov na Račku o 0,5 metra je podľa teba dostatočné? V prvom rade by mali mať cestujúci v dôležitom uzle primeraný priestor (viď električkové zastávky na Trnavskom mýte a na Molecovej) a potom môžme riešiť priepustnosť na cestách, kde defacto nejazdí autobusová MHD. Nie je to žiadne hehe just, ale o prístupe k ľudom.
810zssk
Keby to bola 95 tak nepoviem. Ale 59? Mimochodom, kludne by ta linka mohla byt jednosmerna (naspat by sla po dialnici) a v smere do mesta jazdit po Racianskej len poobede.