Reply on: d3k0 #175151:
môj názor je ten, že vytváranie BUS pruhov na úkor IAD áno (všetkými desiatimi) + kontrolovanie policajtami ÁNO (aj dvadsiatimi), ale vytváranie zbytočných lievikov na dôležitých križovatkách pre 0,5 m rozšírenie zastávky bez toho, aby mali z toho prostriedky MHD nejaký úžitok a len aby (hehe just) stáli autá v zápchach (kde bude stáť aj MHD) - to môže len dopravný analfabet...
810zssk
Keby to bola 95 tak nepoviem. Ale 59? Mimochodom, kludne by ta linka mohla byt jednosmerna (naspat by sla po dialnici) a v smere do mesta jazdit po Racianskej len poobede.