Reply on: MatejBA #175194:
Ak schovať pod zem iba električku, tak samozrejme, že to by bolo jednoduchšie, hovoril si však o podchode pre chodcov, ktorý je však už porovnateľnou stavbou, ako križovatky pod zem, ak nie ťažšiou, keďže niektoré portály by si nemal kam umiestniť. ?
A keby to tak bolo tak s tou elektrickou bolo, s trochou stastia by sa potom postupne mohla cela siet elektriciek v meste postupne "zhodit" pod zem (ale to uz vymyslam sotoviny
david1
Trat mali dat viac do lava do malo vyuzivaneho jazdneho pruhu od Racka po Danovy urad.Von z mesta by tak mohli byt dva pruhy v pohode. Toto je vsak nerealne pre cerstvu rekonstrukciu trate na Radlinskeho ul.