Ak chce ísť niekto pozrieť na Viedenskú električku resp. si ju odfotiť po príchode na Slovensko tak kuk: http://www.bratislavskenoviny.sk/najnovsie-spravy-z-bratislavy/doprava/viedenska-elektricka-sa-v-stredu-vrati-do-bratislavy.html?page_id=259486
(aj som tam napisal ze "Zaroven"
)
A keby to tak bolo tak s tou elektrickou bolo, s trochou stastia by sa potom postupne mohla cela siet elektriciek v meste postupne "zhodit" pod zem (ale to uz vymyslam sotoviny
)
MatejBA
Na jednej strane teda chcu, aby ludia chodili elektrickou a na strane druhej budu lobovat za svoj expres, pricom inym by najradsej zrusili vsetko
Inak k problemu - racko by asi najlepsie bolo urobit tak, ze by sla elektricka pod zem - medzi rac. myt a ursinyho he dost miesta na klesanie, medzi vazovovou a rac. myt by to bolo zaujimavejsie, ale riesitelne. A zaroven by sa mohol vybudovat plnohodnotny podchod pod rackom, ktory by tam mal byt 100%