Reply on: 810zssk #175189:
sa mi paci, ako si obhajuju 59 a zaroven by 133 radi zrusili ? Vsak ked z DD mozeme chodit 33+elektricky, preco nemozu ludia z racianskej radiali chodit elektricky+94? Ta linka ma rovnaky 100% subeh ako 133 
Na jednej strane teda chcu, aby ludia chodili elektrickou a na strane druhej budu lobovat za svoj expres, pricom inym by najradsej zrusili vsetko
(no musel som si rypnut :D)Inak k problemu - racko by asi najlepsie bolo urobit tak, ze by sla elektricka pod zem - medzi rac. myt a ursinyho he dost miesta na klesanie, medzi vazovovou a rac. myt by to bolo zaujimavejsie, ale riesitelne. A zaroven by sa mohol vybudovat plnohodnotny podchod pod rackom, ktory by tam mal byt 100%
Ike
- električka smer do mesta dostala gule skor ako by padla zelená pre automobily a tým by dostala šancu zaradiť sa včas
- v smere do Rače stačí jeden jazdný pruh. Vozidlá z inych smerov, ktoré sem môžu ísť vychádzajú tiež z jedného jazdného pruhu (od Tržnice je to len miniodbočovací, od Steina je to tiež neplnohodnotný odbočovací a od Radlinskej je tiež len jeden pruh, akurát sa nelogicky rozdvojuje pred križovatkou do el. trate = toto by som zrušil) - väčšina autmobilov do Rače chodí aj tak cez Pioniersku, alebo okolo Istropolisu
- od zredukovania počtu jazdných pruh pred Račkom smer z Rače by som zatiaľ upustil.