Reply on: Ike #175171:
Rozšírenie ostrovčekov na Račku o 0,5 metra je podľa teba dostatočné? V prvom rade by mali mať cestujúci v dôležitom uzle primeraný priestor (viď električkové zastávky na Trnavskom mýte a na Molecovej) a potom môžme riešiť priepustnosť na cestách, kde defacto nejazdí autobusová MHD. Nie je to žiadne hehe just, ale o prístupe k ľudom.
Ike
Re #175148 ivanbuto: Richardov nápad sa mi páči + umožnil by som L59 využívať električkovú trať do mesta