Reply on: intony #175155:
hovorím o tom, že mesto má BUS pruhy, ktoré fyzicky existujú, ale parkujú v nich autá. Keď nie je schopné tieto autá odstrániť, tak silne pochybujem, že je schopné BUS pruhy vytvárať. To som tým chcel povedať.Re #175148 ivanbuto: Richardov nápad sa mi páči + umožnil by som L59 využívať električkovú trať do mesta
Asi tie auta sublimovali, ci...?
d3k0
Inak zjednosmernenie okruhu okolo centra by sa malo v blizkej dobe uskutocnit v Kosiciach s tym, ze v takmer celej dlzke okruhu budu bus pruhy v oboch smeroch. V ramci toho by sa mali prebudovat aj niektore zastavky a priblizit ku krizovatkam, aby sa vzdialenosti pri prestupovani znizili. (Aspon teda take boli poziadavky DPMK este v maji.) Financovat to cele bude Aupark, pretoze inak by musel financovat drahsiu prekladku pomnika pred Auparkom. Som zvedavy, co to prinesie.