Reply on: d3k0 #175163:
Ad marginem, čo si myslíš o zjednosmernení I. MO, s BUS pruhmi po okrajoch komunikácie? Je to priechodné?Ja som v lete 2009 pri výmene asfaltu na to čakal, ale nesplnilo sa mi to ? Viem, že sú tu rôzne iniciatívy, nedá sa na to nejak pritlačiť? Keď ani PZ nie je proti, to je de facto hotová vec.
Asi tie auta sublimovali, ci...?
d3k0
Inak zjednosmernenie okruhu okolo centra by sa malo v blizkej dobe uskutocnit v Kosiciach s tym, ze v takmer celej dlzke okruhu budu bus pruhy v oboch smeroch. V ramci toho by sa mali prebudovat aj niektore zastavky a priblizit ku krizovatkam, aby sa vzdialenosti pri prestupovani znizili. (Aspon teda take boli poziadavky DPMK este v maji.) Financovat to cele bude Aupark, pretoze inak by musel financovat drahsiu prekladku pomnika pred Auparkom. Som zvedavy, co to prinesie.