Reakcia na: Ike #175182:
Ja, Ivan ani Deko nie sme apriori proti zachovaniu troch pruhov v smere do centra - možnosti sú rôzne; posun cesty alebo zúženie pruhov - sú to však financie navyše (prekládka stožiarov), ktoré by sa mohli využiť zas v inom projekte.
Ike
Re #175148 ivanbuto: Richardov nápad sa mi páči + umožnil by som L59 využívať električkovú trať do mesta