Ak chce ísť niekto pozrieť na Viedenskú električku resp. si ju odfotiť po príchode na Slovensko tak kuk: http://www.bratislavskenoviny.sk/najnovsie-spravy-z-bratislavy/doprava/viedenska-elektricka-sa-v-stredu-vrati-do-bratislavy.html?page_id=259486
(aj som tam napisal ze "Zaroven"
)
A keby to tak bolo tak s tou elektrickou bolo, s trochou stastia by sa potom postupne mohla cela siet elektriciek v meste postupne "zhodit" pod zem (ale to uz vymyslam sotoviny
)

(no musel som si rypnut :D)
intony
A prečo by tam mal byť podchod pre chodcov a podjazd pre električky? Prečo by nemala byť zakopaná pod zem, naopak, križovatka aj s autami? Prečo by mali ísť pod zem chodci a autá, hluk a smrad mal ostať na povrchu? Je to predsa verejný priestor a je zabitý križovatkou pre cestnú dopravu, nie električkou a chodcami.