Ak chce ísť niekto pozrieť na Viedenskú električku resp. si ju odfotiť po príchode na Slovensko tak kuk: http://www.bratislavskenoviny.sk/najnovsie-spravy-z-bratislavy/doprava/viedenska-elektricka-sa-v-stredu-vrati-do-bratislavy.html?page_id=259486
(aj som tam napisal ze "Zaroven"
)
A keby to tak bolo tak s tou elektrickou bolo, s trochou stastia by sa potom postupne mohla cela siet elektriciek v meste postupne "zhodit" pod zem (ale to uz vymyslam sotoviny
)

(no musel som si rypnut :D)
Mike
http://www.imhd.sk/ba/index.php?w=30212d372f2833ef3930212dea&mapfile=stare&id=1
bola trať na Kramáre nefunkčná v rokoch 76-82. Okrem celosvetového dôvodu prečo zanikala, resp. obmedzovala sa trolejbusová doprava (lacná nafta), tuto to bolo asi vplyvom komplexnej prestavby Pražskej a napojenia Stromovej, tipujem.