Reakcia na: MatejBA #175199:
A ten, kto by chcel len prejsť na druhú stranu cesty by mal ísť tiež podchodom?
(aj som tam napisal ze "Zaroven"
)
A keby to tak bolo tak s tou elektrickou bolo, s trochou stastia by sa potom postupne mohla cela siet elektriciek v meste postupne "zhodit" pod zem (ale to uz vymyslam sotoviny
)

(no musel som si rypnut :D)
david1
Trat mali dat viac do lava do malo vyuzivaneho jazdneho pruhu od Racka po Danovy urad.Von z mesta by tak mohli byt dva pruhy v pohode. Toto je vsak nerealne pre cerstvu rekonstrukciu trate na Radlinskeho ul.