Reakcia na: Solider #175010:
Opäť bolo použité staré známe "lebosatotaknidynerobilo".. ? Už sa teším ak pôdiem tadiaľ večer a vedľa mňa pôjde kamión a na ceste bude nejaký výmoľ
Takze emhade rozhodne nebola useless aplikacia (cim nechcem ospravedlnovat kradnutie dat).
SORBN12
Dnes mi dorazila Skoda 706 RTO a som strasne z nej happy je to pekny model. Nedavno ste tu spominali ze budu dalej posielat, ale tam je kupon ktory im odsuhlasite ze Vam to budu zasielat. Inac dalsie autobusy v tej sade su:
IFA H6B
Steyr 380 Q
Star N52
Ikarus 66
Fleioscher S5-1977